Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami folyik belőlem, mit...

Valami folyik belőlem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondolom ez hüvelyváladék,de nem ez a fehér hanem olyan mint a víz és viszonylag sok. Ha szárazra is törlöm magam, utána elmegyek wcre és mint aki bepisilt. Szagot nem érzek viszont elkezdett viszketni a hüvelyem körül, fáj kitörölni. Rettenetesen félek a nőgyógyásztól. Egyébként szűz vagyok, meg semmi ilyen beavatkozásom nem volt (abortusz stb) Lehet ez csak szimplán peteérés mert kb 2 het múlva meg kell jönni, de a viszkető érzés miatt aggódok.
2020. aug. 15. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Huvelygomba.
2020. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Miért félsz rettenetesen a nőgyógyásztól? Istenem, az ilyen nőket/lányokat soha nem értettem, az ilyenek szülni sem fognak soha? 18 évesen mentem el először a nőgyógyászhoz hüvelygomba miatt, és egy percig nem volt benne olyan érzés, hogy félek a dokitól. Ő azért van, hogy megvizsgáljon, ezért kapja a fizetését, ez a munkája.

Menj nőgyógyászhoz, mert a viszketés már aggasztó dolog.

2020. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet, hogy azert viszket mar, mert erosen torolted es gyakran? Probald ritkabban torolni vagy kicsit finomabban, esetleg puhabb anyaggal es kerj idopontot a nogyogyaszhoz! :)
2020. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azert felek tole mert eddig egyszer voltam de egyaltalan nem volt kedves es nem vette figyelembe hogy eloszor vagyok, mindenert megjegyzest tett, konretan belem cseszte azt a fem lofaszt, mar elnezest a kifejezesert. Nagyon rossz emlek. 2es, ezert felek :)
2020. aug. 15. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Van ám másik nőgyógyász is a világon, nem csak az, akinél először jártál. ;)

2-es voltam

2020. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!