Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy éjszaka...

Az normális hogy éjszaka semmi folyasom nincs tiszta a fehérnemű de reggel mikor pisilek jön ki valami?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az de érezni hogy kifolyik és sok mint mikor menstruálok és nagyobb darabok jönnek ki. De ez fehér nem tudom mi ez. Utána nappal is rendes normális folyasom van. 20l
2020. aug. 16. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fehér és darabos, az hüvelygomba lehet. Nem viszket?
2020. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem viszket.
2020. aug. 16. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet gombás.
2020. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello. Szerintem lehet, hogy csak hüvelyváladék. hogyha pl valamelyik nap egyszer nem tiszta kézzel törölted ki magad ott alul, vagy mondjuk hátulról előre; akkor ez egy ilyen tisztító folyadék, egy v 2 nap alatt ez megtisztít szerintem. Ha viszont tartós, akkor menj orvoshoz. (Vagy igyekezz mindig minél tisztább kézzel kitörölni magad. Pl ha mondjuk másik helyen is vagy,ne tapicskold össze a papírtörlő minden részét a kezeddel, hanem lehetőeg olyan részével töröld, hogy ne érj hozzá. ) Vagy pl nemtom, körömvirág krém milyen lenne rá, de szerintem , ha, mint írták ezt egy másik kérdésnél, olyan nyúlós, takonyszerű; akkor az hüvelyváladék, és tisztítani hivatott, tehát az nem baj, az rendben van.
2020. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!