Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány százalék esély van ra...

Hány százalék esély van ra hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Tegnap barátomnàl nem volt gumi ezert egy par másodpercre berakta nekem aztán elmentünk persze boltba venni. Ugy folytattuk. Nem ment el es befezetuk az aktust, leszedte gumit. Utana kb 10percre rá megint berakta kicsit gumi nelkul tenyleg par masodperc volt az egesz. Nagyon parazok hogy tortenhetett valami szerintetek?
2020. aug. 16. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
50% Vagy igen, vagy nem.
2020. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Szerintem, hogy megnyugodj meny el egy nőgyógyászhoz. Megvisgál és így tudni fogod hogy terhes vagy e vagy sem. Ha nem szeretnél elmenni orvoshoz akkor a patikába tudsz venni esemény utáni tablettát.

Remélem tudtam segíteni

2020. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el nőgyógyászhoz, mert lehet esemény utáni kell.


Simán lehetsz terhes, mivel előváladék cseppenhetett mikor először bedugta és még nem volt koton. Utána pedig mennyi az esélye, hogy 100% tisztára törölte a farkát koton levétele után?

2020. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es A nőgyógyász nem lát terhességet ilyenkor, és a patikában nem adnak esemény utáni tablettát recept nélkül, ez nem cukorka.

Minden esélyed megvan rá, a nőgyógyász ír fel sürgősségi fogamzásgátlót, úgyhogy azonnal keress egyet, mert minél hamarabb be kell venni, az Ellaone 120 órás, de minél később veszed be annál kevésbé biztos, hogy hat.

2020. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!