Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlen lehúztam a betétem a...

Véletlen lehúztam a betétem a wc-n. Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Még csak nem is tisztasági, hanem a legnagyobb méret. Nem volt véres, csak a biztonság kedvéért raktam már be, mert azt hittem, hogy meg fog jönni.

És az a fura, hogy nem is gondolkodtam józanul amikor lehúztam. Olyan mintha akkor kikapcsolták volna az agyamat, mert nem emlékszem, hogy kivettem a betétet és a wc-be dobtam, vagy hogy hogyan történt. Utána eldugult a wc, és akkor láttam, hogy nincs meg a betétem, és akkor jöttem rá, hogy beledobtam a wc-be. De esküszöm nem direkt volt, hisz van a mosdóban kuka, és tudom, hogy nem szabad a wc-be dobni a betétet. És elképzelni sem tudom, hogyan került az oda bele, mert mintha nem lettem volna tudatomnál.

Még az volt a szerencse, hogy nem pisiltem, így csak wc víz jött fel amikor eldugult, így hát nem volt más választásom, kèzzel belenyúltam, próbáltam kivenni a csőből, de nem sikerült már kivennem, és lement végül, továbbment. Viszont most meg attól félek, hogy megállt valahol a csőben, és ha elmegy vki wc-re annál majd nem tud lemenni, és eldugul.

Nem akarom, hogy anyám megtudja, mert volt már olyan, amikor a betét papírját húztam le véletlenül (annál ugyanez volt, hogy szintén nem emlékeztem rá, hogy beledobtam volna, de mégis lehúztam) Anyám már azon is őrjöngött, hogy hogy lehetek ilyen hülye. Hát még ha megtudná, hogy a nagy betétet húztam le, tisztára kiakadna és megalázna azzal amit mondana.



Mindenképpen megáll a csőben az ekkora betét? Vagy van rá esély, hogy nem akad meg és tovább megy?


2020. aug. 16. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Megdagadhat a víztől és elzárhatja a csövet.

Reménykedj, hogy ne kelljen csatornát bontani.

2020. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Eldugul a WC
2020. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Travis83 ***** válasza:
Ha már megszűnt a dugulás, akkor valószínűleg továbbmegy, ugyanis a wc kivezető csöve vékonyabb, illetve nem egyenletes, ezért akadnak meg benne a dolgok. Így viszont 99.99%, hogy nincs már miért adódnod.
2020. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!