Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bnőm elszeretne menni strandra...

Bnőm elszeretne menni strandra, de pont akk lesz meg neki amikor mennek, és ez nyaralás, szal nem tudja már máskorra áttenni. Vkinek vmi tanácsa?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gyógyszer, tampon, más megoldás nincs. ha betesz tampont, akkor mehet vízbe is, csak nem órákig.
2010. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szed, mert csak 14 és a tampont nem engedi az anyukája.
2010. aug. 4. 22:24
 3/12 anonim válasza:
Hat igen, ismeros a helyzet, velem szinte minden évben igy volt... Lehet napozni, aludni, olvasni, sétalni, jokat enni... Altalaban egy hétig nyaraltunk és a végén mar be tudtam menni a vizbe, mert addigra elmult. Ha mégsem, akkor marad a lablogatas, illetve az elso hozzaszolo tippjei.
2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát más meg nincs .. :)
2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én olyasmit hallottam h citromlével lehet késleltetni ez igaz??
2010. aug. 4. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Anyukát kellenne rábeszélni a tamponra.Talán nem teszi tönkre a lány nyaralását.13éves koromban,már mini tamponnal strandoltam.Nem értem miért ellenzi.
2010. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De sajna tényleg nem engedi! Biztos nem tudtok valamit amivel el lehet tolni???
2010. aug. 4. 22:57
 8/12 anonim válasza:
Mondd meg az anyukának h a tampontól semmi baja nem lesz a kislányának. A minit simán használhatják szűz lányok is.
2010. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásszal kell felíratni Norcolut tablettát, azzal szokták késleltetni. De vényköteles, szóval irány a doki. Ehhez vizsgálat sem kell.
2010. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen anyák vannak! Nem engedi, aztán meg üljön térdnadrágban a szállodában betéttel, ugye? Eltolni nem nagyon lehet, csak fogamzásgátlóval- azt meg még biztos nem szed. Nem tudja a tampont titokban tartani? Mert én is több évig használtam titokban, amikor ő vett egy minit, hogy néha használjam, akkor én már super plust használtam. Próbálja meg titokban megvenni és az meg úgy se gyanús ha fürdés után és előtt elmegy a wc-re Ennél jobb megoldás nem nagyon lehetséges sajnos.
2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!