Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Láttatok már valahol mosdóban...

Láttatok már valahol mosdóban tampont / betét automatát?

Figyelt kérdés
Ismerőstől hallottam hogy hallott ilyenről. Ti láttatok már valahol női mosdóban automatát amiből tampont / betétet lehetett szerezni? Ha igen, lehet tudni hol van ilyen és hogyan működik?

2020. aug. 17. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sajnos még sehol nem láttam én sem, de hallottam már róla én is, hogy léteznek.
2020. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Magyarországon nincs.
2020. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én sem láttam még itthon ilyensmit. De sanszos, hogy nem is lesz egyhamar a hajléktalanok és vandálok miatt.
2020. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
A Keletiben van egy automata, amiben úgy emlékszem van betét és tampon, de mosdóban még nem láttam. Koton automatával ellentétben.
2020. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen az egyik női mosdóban van egy automata, abban ha minden igaz tampon van. Bár sose használtam és annyira nem is nézegettem, mert nálam mindig van, szóval nem 100%. De nem óvszeres, hanem valamilyen higiéniai dolog van benne, az biztos. Óvszereset már pláza mosdójában is láttam.
2020. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon, bevallom, felnek, hogy elnyeli a penzem.

Remelem, nem arrol van szo, hogy nem mersz venni. Mert amint vettel, raadasul kis helyen is elfer, egy cuki kis tasakban orokke ott lapulva a taskadban mindig keznel van. Nekem mindig van.

2020. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A dolog nehezebbik része amúgy is a csere. Betétet lehet kapni minden sarki vagy éjjel nappaliban is. De mintha szórakozóhelyen láttam volna
2020. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En nyelvsuliban lattam kirakva, ingyen lehetett venni belőle, nyílván csak az ott tanuloknak, viszont elkoltoztek onnan es azota ez is megszunt, pedig kedves gesztus volt.
2020. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valami magán iskolában tudom elképzelni, hogy lehet.
2020. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én még nem láttam ilyet pedig nem lenne rossz ötlet

bár nekem mindig van a táskámban tampon/betet

2020. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!