Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Profi nőgyógyászati klinika...

Profi nőgyógyászati klinika /nőgyógyász Szegeden vagy Budapesten? 20/L

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta küszködik egy állandó fertőzéssel, akiknél voltam orvosok nem tudják mitől lehet ☹️.

Olyan orvosra lenne szükségem aki nemi betegségekre, fertőzésekre szakosodott. Aki kimondottan nagyon jó orvos.

Ár már nem számít, csak végre gyógyuljak meg.

Előre is köszönöm annak aki segít.



2020. aug. 17. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne nőgyógyászhoz menj, hanem az std ambulanciara. Szegeden dr. Gál Magdolna csinálja. Egész hamar van időpont, és ott helyben megnézi mikroszkóppal a kenetet, ahogy azt a szakma szabályai szerint kellene. Ugyanis a tenyésztés nem megfelelő erre, de pl. a női klinikán csak az van, sehol egy mikroszkóp.
2020. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, Pesten elmentem egy maganrendelesre és közöltem h std szűrést akarok. Nem akarta megcsinalni mert fiatal vagyok blabla en meg mondtam h márpedig ezt akarom és kifezetem és ennyi, huzta a száját, végül igazam lett, egy éves folyamatos szenvedes ért véget egy ötszáz forintos antibiotikum után.
2020. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!