Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 nappal a menstruáció kimarad...

Theazombiee kérdése:

6 nappal a menstruáció kimaradása után már ki kellene mutatnia terhességet a tesztnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma fogom felhívni az orvost, hogy időpontot kérjek. (még mielőtt valaki ezt tanácsolná)

Már 6 napja késik a menstruációm, semmi jele nincs annak, hogy megjönne, illetve annak sem, hogy terhes lennék.

Két tesztet csináltam, különböző napokon. 1. Cyclotest (de erről nem olvastam jókat) 2. Gabriel teszt. Mindkettő negatív lett.

Szerintetek ha terhes lennék, akkor már kimutatnák a tesztek?

Kérek időpontot, de a jelen helyzetben valószínűleg csak jövő hétre kapok, addig majd még tesztelek.

Mitől késhet/maradhat el a menstruációm?



2020. aug. 18. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Az együttlétet követő 10.napon képesek a tesztek leghamarabb kimutatni, ugyanis addigra ágyazódik be.


Nem stresszeltél sokat mostanában? Nekem akkor szokott nem megjönni.

2020. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyi már eltelt, az utolsó együttléttől kb. 14 nap telt el és még mindig semmi.

De a múlt héten sokat idegeskedtem és kicsit meg is fáztam, de múlt hét szerdán kellett volna megjönnie (valamivel rövidebb a ciklusom, mint 28 nap), viszont a megfázás tünetei csak szombaton kezdődtek, így nem hiszem, hogy az lenne.

Nem görcsölök egyáltalán, melleim talán kicsit nagyobbak, de nem fájnak érintésre sem.

2020. aug. 18. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán a stressz, nekem is közre szokott játszani. Sikerült elérni az orvost? Majd írd meg mit mondott, vagy mi lett.
2020. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jövő hét csütörtökre kaptam időpontot. :( Azt mondta, hogy ciszta miatt is lehet és hogy nem kell több teszt, csak szóljak, ha görcsöl a hasam vagy van valami. De azért még veszek tesztet és pár nap múlva megcsinálom.

Csak furcsa, mert sosem szokott késni.

2020. aug. 18. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is megjott rendesen, aztán évekkel később nem jött több hónapig, kiderult a PCOS.
2020. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös.: És a PCOS-nak voltak valamilyen tünetei?
2020. aug. 18. 11:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) Ma reggrl csinaltam egy facelle 10-es érzékenységű tesztet (az olcsó fajtát), mert azt olvastam higy nagyon érzékeny és még a kémiait is kimutatja. A teszt negatív lett. Szerintetek akkor nem vagyok terhes semmiképp?
2020. aug. 19. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha három teszt mondja ennyi idő után, valószínűleg nem.


5-ös vagyok, nem igazán voltak, annyi volt hogy nagyon rendszertelen lett a menzeszem, néha volt alhasi fájdalom, de nem tulajdonítottam jelentőséget neki. Aztán a vizsgálaton derült ki.

2020. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!