Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok/Nok! Hogyan zajlik...

Kerdesekkel teli kérdése:

Lanyok/Nok! Hogyan zajlik egy konzultacio, vizsgalat? Milyen volt az elso ilyen alkamatok?

Figyelt kérdés

Meg soha nem voltam nogyogyaszaton, viszont most mar ugy erzem "ideje" lenne elmennem, altalanos okokbol is, meg szeretnek fogamzasgatlot iratni, de nem tudom ez hogy mukodik, kerjek idopontot, vagy csak menjek el, es varjak?

Anyukamtol sajnos nem tudok segitseget kerni, nincs ilyen szinten a kapcsolatunk.

Az is erdekelni, mint a kerdesembol is kiderult, hogy mi tortenik egy ilyen vizsgalat alatt, miket kerdez az orvos stb.

Nagyon tudatlan vagyok ezzel a temaval kapcsolatban.

Mindenfele informacio erdekelne



2020. aug. 19. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Időpontot kell kérni, nézd meg a videót, elég alaposan körbejárja a dolgot.


https://www.youtube.com/watch?v=h5ARJjLzsvY&t=7s

2020. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Hány éves vagy? Ha pl. 23-25 alatt, és nincs kiugró problémád, akkor semmi szükség rá, védekezés gumival és egy csomó kellemetlenségtől megkíméled magad.
2020. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elso koszonom, hasznos video :)

Kettes, 20 eves vagyok, es igazsag szerint a menstruaciommal is szoktak gondok lenni, szoval illo lenne mar elmennem, csak kellemetlennek erzem, felek.

2020. aug. 19. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert kellemetlen is. Nő előtt könnyebb.
2020. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Az a video egy egy tündérmese, ismerősök közötti bájolgás. Felejtsd el. A menzesz majd beáll, emiatt ugyan nem tenném ki magamat ilyesminek.
2020. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia

En nem voltam szuz amikor eloszor elmentem ezert mindenfele vizsgalatot meg tudott csinalni, sajnos azt nem tudom, hogy szuzeknel miben ter el

Eloszor leultetett, megkerdezte mikor volt az elso-utolso menstruaciom, elek e nemi eletet, vagy szuz vagyok esetleg, szedek e tablettat, vagy anelkul vedekezunk, volt e panaszom illetve voltam e mar nogyogyaszati vizsgalaton (mi beszeltunk a HPV vedooltasrol is de az szerintem nem szuksegszeru) es ami panaszod van itt elmondhatod neki nyugodtan, vagy ha kerdesed van azt is felteheted akar

Utana megmutatta hol vetkozhetek le, onnan vissza kellett menni a viszgaloasztalhoz, felrakni a labad, es ugy felfekudni, hogy a popsi kicsit lecsusszon, eloveszi a kacsat, altalaban fem, de van aki muanyagot hasznal, ha fem, altalaban felmelegiti es sikisitoval/zselevel/olajjal kezeli mielott vizsgalna vele. En semmi kellemetlent nem ereztem, felrakja annyira amennyire muszaj, szernyitja es egy kis fultisztitohoz hasonlo palcaval benyul, es leveszi a “kenetet”

Utana ket ujjal benyul, es a hasad is megfogja egyudejuleg, hogy megnezze hogy is all a mehed, illetve mekkora, ez mind eleg gyorsan megvan, kb 10 perc

Ezutan nekem csinalt huvelyi ultrahangot, egy olyan “bottal” nyul fel, mintha dildo lenne (hulye hasonlat elegge, de nem tudom mashoz hasonlitani), annyi, hogy rak ra zselet, es ovszert, hogy konnyebben felcsusszon, ne legyen kellemetlen, itt megvizsgalja a mehet, a petefeszketet, meg minden hasonlot

Utana fel lehet oltozni, felul kell levenni a melltartot, korbetapogatja a melleket, azutan feliltozol, leulsz meg egy kicsit megbeszelni vele mit latott, es mehetsz is

2020. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!