Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgáltat során a nőgyógyász...

Vizsgáltat során a nőgyógyász észrevenné,ha valami gond van?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelygomba félém van és elmentem dokihoz.Azt mondta,h szép a berendezésem 😁 És,elkezdte mondani,hogy mitől vsn ez menszesz előtt,hogy lúgosabb ott bent stb és hogy használjam ezt a lactofellt.hüvely fertozesre es huvelyflora helyrealltio.A kerdes,hogy ugye levette a rakszurest es megvizsgalt.Ha problema lenne a huvelyemben azt latta vagy erezte volna esetleg?Eredmeny 1 honap mulva lesz. lesz.Én meg parázok,hogy kitudja mien lesz az eredményem,hogy ez a hüvely fertőzés elég sűrűn kijön nállam 😥

2020. aug. 21. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A sok hüvely kence helyett az immunrendszeredet kell erősíteni.
2020. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gyakran előjött, mindennel lettem már kezelve, aztán egyszer megkaptam a megfelelő gyógyszert, azóta nem volt.
2020. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyogyszert írtak neked???
2020. aug. 21. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb Macmiror hüvelykapszulát, amióta évekkel ezelőtt azt használtam, nem tért vissza.
2020. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem ismerem.Akkor az segített volna?
2020. aug. 21. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem segített, de változó. Vele beszéld meg. Nem mindegy mi okozza a fertőzést.
2020. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek, a dokid miért nem küldi tenyésztésre az állítólagos gombád? Mert ha állandóan visszatér a fertőzés, akkor vaktában lövöldözik a különböző kúpokkal vagy antibiotikumos kezeléssel.

Amúgy ezt azért is csinálhatja, mert jó sokszor visszamész és ha privát, akkor levesz mint a kalapot anyagilag.

2020. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nalla meg csak eloszor voltam.Nem tudom miert nem kuldd el.Ha megint kifog jonni inkabb elmegyek maganhoz.Volt hogy honapokig nem volt.Most ujra elojott...Pedig mar hasz vaginalis fertozesre gelt es huvelygombara kupot,huvelyflora visszaallitot is...Nem ertem.Most a doki azt mondta szep pedig mar akkor ereztem,hogy ujra jon elo menszi elott allok.Mar most erzem.os.Keddem voltam dokinal.Ep ham meg ilyrnek voltak a papiromra irva.
2020. aug. 21. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!