Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vágás szerű "seb" a hüvelybeme...

Vágás szerű "seb" a hüvelybemenet mellett. Nektek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy a vaginámon pontosabban a hüvelybemenetnél egy félcentis vágás szerű "seb" helyezkedik el (mintha szikével megvágtak volna). Szexközben, illetve

érintésre is fáj. Ilyen még soha nem volt,egy hete jelent meg,úgy tűnik,hogy nem javul a helyzet. Nektek volt már hasonló?



2020. aug. 21. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak amikor borotvával ügyetlenkedtem
2020. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem okozott mar sebet a bugyi, amikor nagyon megdorzsolte a bort oldalt.
2020. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar ilyen regebben tobbszor is. Sosem derult ki mi volt az oka, mert minden negativ volt. De szerintem a bugyi fazonja, anyaga, vagy tisztasagi betet is okozhatta nalam.
2020. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam szex után van. Rengeteg sikosito ellenére. Az előjáték elhuzasaval kevesbe repedek meg, de sosem tokeletes. :(
2020. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!