Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba hagyhatom a fogamzásgátló...

Abba hagyhatom a fogamzásgátlót, úgy hogy csak 10 szemet vettem be?

Figyelt kérdés

Iszonyú gombás fertőzésem lett tőle. Sajnos alapból hajlamos vagyok erre és az egyik orvos mondta is, hogy nem kellene szednem fogamzásgátlót.

Egy másik orvos azt mondta, hogy segíteni a sok fertőzés miatt a fogamzásgátló. Na hát nagyon rossz... Abba lehet hagyni úgy, hogy még csak 10 szemet vettem be (tehát a levél közepén)? Jangee fogamzásgátló.

Köszönöm a segítséget!



2020. aug. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

És ha most hirtelen abbahagyod 10 szem után, akkor elmúlik a hüvelygomba? Ugye, hogy ugye!

Legalább ezt az egy levelet szedd végig, mert úgy felborítja a hormon háztartásod, hogy ihaj.

Patikában vény nélkül tudsz venni Canesten Kombit. Nem gondolnám, hogy a foggátlótól jött ki a gomba, én most szedem a 4. fajtát, de semmilyen problémám nem volt egyiktől sem, holott én is hajlamos vagyok a gombára.

2020. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szedd be végig az egész levelet!
2020. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
szedd be, különben a gomba mellett még a hormon-háztartásod is felborul
2020. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Nyugodtan abbahagyhatod bármikor. Csak most megint meg fog jönni.

És tényleg nagyon sokaknak okoz visszatérő fertőzést. Nekem is azóta nincs semmi bajom, amióta nem szedem.

2020. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudnám, miért lett lepontozva az első válasz? Mi olyat, írtam, ami számodra nem volt hasznos, kérdező? Komolyan érdekelne. Vagy szimplán csak azért nyomtál pirosat, mert nem tetszett a válaszom?
2020. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam.

Éretelem szerűen azért írtam ki a kérdést mert nem tudom a választ, mégis miért lenne baj, hogy nem lehet abba hagyni?

2020. aug. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!