Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a ciklusom beállt, legfeljebb 1-2nap csúszás van általában. Részben stressz, részben pedig életmódváltás hatására sikerült leadnom pár kilót, viszont amióta fizikailag jobban vagyok a bőrömben, a menstruációm előtti 2 hétben már kezdődnek a tipikus pms-szerű görcseim, illetve bármit eszek felpuffadok, ilyenkor persze a hangulatom is a béka feneke alatt és rám is tör a zabálhatnék, ez 3 napig tart általában, ilyenkor a mellem is nagyon megduzzad.. idáig ezek a tünetek nem voltak ennyire intenzívek, amióta dolgozom ennyire rossz a helyzet, de sokszor ki se tudok kelni az ágyból. Kérdésem annyi lenne, hogy van e köze a testsúlyvesztésemnek a fentebb írtakhoz (-10kiló) vagy valami más állhat az mögött, hogy ilyen hamar és ilyen intenzíven jelentkeznek a tünetek? Tudnék valahogy tenni ez ellen? Hozzá kell tegyem ilyenkor nem csak a mellem hanem az egész testem puffad, fáj és nagynak is érzem magam nagyon..

#ciklus #PMS #Premenstruacios szindroma
2020. aug. 22. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A menstruáció előtt 2 héttel kezdődő pms tünet peteérés miatt van.

Lehetséges az is, hogy a fogyás miatt érzed most ennyire "durvának".

2020. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!