Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Teljesen rendszertelen...

Csajok! Teljesen rendszertelen menzesz valakinek?

Figyelt kérdés
Orvosnál kiderült néhány éve a PCOS. Ebben a hónapban már megjött, plusz volt 6 nap barna folyás össze vissza, most meg valamilyen gombás fertőzésem is van (ami szintén nem először), múltkorról megmaradt a Macmiror kapszula másik fele, azt kezdtem használni, de megint van barna folyás. Jártatok már így? Megyek majd orvoshoz, csak nemtudom mikor mert így nem szeretnék, de fogalmam sincs mikor lesz vége.

2020. aug. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Kitartás:D Szülés után megoldódnak a problémáid, és viszonylag hellyel közel be is fog állni minden a normalitásba. Addig kell kihúznod.
2020. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tervezek szülni. Nem is a rendszertelenség a baj, hanem ami most kialakult. Barna folyás plusz a fertőzés.
2020. aug. 23. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Menj dokihoz.
2020. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne írjátok már hogy menjek dokihoz, amint lehetséges, elmegyek, ez megy magamtól is.


Arra voltam kíváncsi, hogy voltatok e már így.

2020. aug. 23. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

4 Voltam. Csak fertőzés nélkül, PCOS ként.


1+3 voltam.

2020. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1# a legnagyobb hülyeség, és tévhit azt feltételezni, hogy minden rendben van a női bajokkal, mert szülés után mind megoldódnak.


Kérdező: tudom, rossz ebben a maszkos, járványos időben elmenni kórházba (és stresszes a procedúra), de szükségszerű. Ha mindig is rendszertelen volt a ciklusod lehet nem ártana fogamzásgátlót szedni - bár gondolom a pcos miatt alapból volt időszak amikor szedtél. Vagy más módszerrel kezelték?

2020. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 -oska, saját tapasztalatból írtam azt amit, és voltam a kérdező helyében, csak fertőzés nélkül. Még valami?:DD Szóval max. neked lehet tévhited:D
2020. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!