Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért baj az anyukámnak hogy...

Miért baj az anyukámnak hogy sok pénzt költök el betétre meg tamponra?

Figyelt kérdés

Volt velem ő is ma boltban és bele kötött hogy ez drága lesz minek veszek ennyi fajtát nem elég 1 fajta? Hát nekem nem elég mert először a vékonyabb kell utána vastagabb+tampon ha megyek valahova és végén a legkisebb vekony nekem így kényelmes miért nem érti meg?

Kiskoromban mindig 1et vett és rossz volt mikor már alig jött akkor is azokat a nagyokat használni.

18 éves vagyok



2020. aug. 23. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az tulajdonképpen mindegy, hány félét veszel, az számít, hogy az egy menstruáció alatt felhasznált mennyiség mennyibe kerül. Gondolom a maradékot nem dobod ki, hanem jó lesz a következő hónapban. De sokan ezt nem látják át, talán anyukád sem. Vagy valamelyik típus kiugróan drága ezek közül?
2020. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván anyukádnak jó az egyfajta az egész időszakra és nem érti meg hogy neked miért kell többféle. Nem vagyunk egyformák, vedd továbbra is azokat amik neked jók és használd úgy ahogy neked jó.
2020. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nincs nagy árkülönbség akkor valóban teljesen mindegy, ugyanott vagy
2020. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azérteet Nina pénze extrakra
2020. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs*
2020. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a temara rafer egy anya lánya beszélgetés.
2020. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4# Nyáron dolgoztam én is és abból vásárolok magamnak ha elfogy akkor kérek tole.
2020. aug. 23. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mondd el neki, lehet meg lehet beszélni vele. Én sem csak egy méretű tampont használok. Az első nap normál, 2. és 3. super, a vége felé meg mini vagy tisztasági betét. Ebben semmi abnormális nincs.
2020. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"1et vett és rossz volt mikor már alig jött akkor is azokat a nagyokat használni."

Amit anyukád csinál, na az a nagy pocsékolás. A menstruáció 4.-5.-6. napján mi a fenének kell betenni a vastag betétet, amikor már éppenhogy csak egy kevés maszatolás/barnázás van a végén. Arra mondjuk teljesen megfelel a tisztasági betét is.

2020. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor még otthon laktam nálunk is ez volt a probléma, anyumnak elég volt egy fajta betét, nem értette nekem minek kell annyi féle. A saját pénzemből vettem meg én is magamnak, elraktam a fiókomba és kész, utána nem foglalkoztunk már vele. Ha eddig nem értette szerintem ezután sem fogja. Csináld úgy, ahogy neked kényelmes. Nekem is van 2 fajta tisztasági, 2 fajta betét és 2 fajta tampon. Így gazdaságosabb is, egy hónap alatt úgy sem használod el őket, utolsó napra pocsékolás lenne nagyot használni.
2020. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!