Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell fájdalom kapcsán kérdés?

Mili32 kérdése:

Mell fájdalom kapcsán kérdés?

Figyelt kérdés
Idén februárban voltam éves mammográfián ahol minden rendben v. Utána voltam még kétszer mellkas rongenen tudogyuszi miatt és ott sem láttak semmi problémát a tüdő kívül sem. Mostanában eléggé rendszertelen a menszeszem és emellé párosul egy mellfájdalom is ami mindkét mellemet érinti. Ebben a hónapban azonban a jobb mellemnél ezt erősebben érzem. A mellbimbómtól jobbra kicsit lentebb ha megnyomom akkor jobban fáj mint szokott. Nem mindig érzem csak néha. Semmilyen csomót nem érzek, a mellem nem változott a bőröm sem. Jelenleg a menszesz végén vagyok. Volt már más is így? Már annyit sugaraztak idén hogy nem szívesen mennék megint vizsgálatra. Lehet ez hormonális? Ha nagy gond lenne akkor azt csak látták volna februárban, vagy majus és júniusban amikor mellkas röntgen voltam, nem?

2020. aug. 24. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális.

Keresd fel a nőgyógyászt.

2020. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A menszesz probléma miatt kétszer is felkerestem ekkor azé gyík alkalom után voltam februárban a mammográfián. Legutoljára júniusban voltam amikor ismét menszesz problémám volt akkor azt javasolta hogy figyeljen a menszeszem és ha októberig lesz még ilyen jellegű probléma menszesz kimaradás akkor hormonális vizsgálatra küld. A mellem ezt követően dobta ezeket a tüneteket.
2020. aug. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!