Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a nagyajakon? Valaki...

Csomó a nagyajakon? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A csiklo magasságában jobb oldalon, a nagyajkamon, majdnem a hajlatnál már, találtam egy kisebb meggy méretű csomót, egyik napról a másikra. Nemrég voltam műtve, cisztával (petefészek). Fájdalmasnak nem mondanám, inkább mint amikor be nő egy szőrszál. Egyszer elmúlt egy hétre és most visszanőtt. Orvoshoz még nem tudok menni. Valaki járt így? Mi lehet?

2020. aug. 25. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,én is jártam igy,kb diónyi nagy lehetett a csomó,szőrbenövés, gyulladás volt.Már nem emlékszem mit kaptam rá,de azóta 5pengés borotvát használok és semmi bajom.
2020. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2020. aug. 25. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nemrég. Azt hittem valami komoly de valószínűleg szűrtüsző volt. Én sudocremmel kentem aztán ezüstkolloiddal. Elmúlt
2020. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!