Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan krém, kenőcs vagy...

Van olyan krém, kenőcs vagy gyógyszer ami segít megelőzni a gombás vagy bakteriális fertőzéseket?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon könnyen elkapok ilyen dolgokat és már elegem van belőle nagyon sok szempontból.

2020. aug. 25. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az okára érdemes lenne rá jönni mitől kapsz el sűrűn fertőzést.

Esetleg szedsz fogamzásgátlót? Attól elő jöhet a visszatérő hüvelyi fertőzés.

Érdemes lenne vitaminokat is szedni, lehet amiatt jön ki mert le van gyengülve az immunrendszered. A grapefruit mag cseppet is tudom ajánlani mikor sokszor elő jöttek a fertőzések én azt szedtem, vírus baktérium és gombaölő hatású.

2020. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Beliema Idelyn intimmosakodot használok, jobb mint a piacon található többi ilyen termek. Persze csak kívülről mosakodom vele. Plusz vitagyn c-t használok menstruáció után, és gynophilus restore-t menstruáció előtt. Költséges, de egyelőre ezzel tudom fenntartani a hüvely flórámat, így nem kell állandóan kúpokat és antibiokat szednem. Persze előtte nem árt mindent kitakarítani, egy vény nélkül kapható betadine hüvelykup napi 2x hét napig. Utana rögtön mehet a sima gynophilus, a 14 darabos ekkor, nem a restore, mert az 2 darabos.
2020. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Micovag, először tíz napig napi kétszer, utána pár hónapig heti 3-4x1
2020. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogyan már előttem is leírták, hogy első körben az okát kellene kideríteni, hogy mitől/miért. Nekem anno például a sorozatos hüvelygombát a méhszájseb okozta. Amióta azt lefagyasztották, azóta nem volt gomba. (Lekopogom).
2020. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!