Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normalis, ha a ciklus...

Az normalis, ha a ciklus kozepe utan meg jopar napig bő folyasom van es magason van nyitottan a mehszaj?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek lindynettet, ezert ovulaciom elvileg nincs. Gondolom hogy hat a gyogyszer bar nem tudom ezt biztosra mert emellett is vedekezunk

Viszont emellett kozepidoben altalaban mindig szokott lenni ovus nyákom, es kb ugyanazok a tunetek mint mikor nem szedtem a tabit. 1 eve szedem egyebkent

Most viszont nem volt nyákom, csak bő folyasom, es meg mindig ez van. Jovohet vegen kell megjonnie. Ez normalis szerintetek? Ma delelott nagyon szedultem, bar az lehet az alacsony vernyomas miatt volt. Ez nornalis jelenseg?



2020. aug. 26. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!