Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan van hogy felcsúszik a...

Olyan van hogy felcsúszik a tampon annyira hogy ujjal nem érem el?Lehet buta kérdés, de sajnos bevagyok pánikolva. Menstruációm kb. 3 napja múlt el amikor felraktam egy tampont de nem emlékszek hogy kivettem e..

Figyelt kérdés
Felnyúltam, de nem találtam semmit:D ha bent lenne 3 nap után már kellemetlen szagú folyásom lenne?! Ha én sem találtam érdemes elmenni nőgyógyászhoz? (még szűz vagyok)

2020. aug. 30. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kizárt, hogy ne vedd észre 3 napig.
2020. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam már hogy valaki hetekig nem vette észre :(
2020. aug. 30. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tamponnak van egy szála. Gondold végig, mit csináltál az nap. És ha nem jut eszedbe, nyúlj fel mégegyszer. A hüvely nem egy labirintus, van vége és eleje
2020. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Zsinóros volt?

Abba mindenképp beleakadna az ujjad.

Egyébként ujjal éreznéd kell ha ott van. Még ha nem is tudod megfogni.

Ha biztos akarsz lenni akkor síkosítót tegyél az ujjadra. Jobban felcsúszik az ujjad. Ha így sem érzed akkor valószínűleg nincs bent.

2020. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már felnyúltam nem érzek semmit. Remélem nincs is bent. Valaki járt már így hogy bent maradt volt valami tünete?
2020. aug. 30. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak par ora mulva be akartam tenni masikat, es akkor tunt fel.
2020. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy be pánikoltam egyszer régen, hogy este mentem be a kórházba, a nőgyógyászatra, hogy szerintem, bennem maradt a tampon! Egyszerűen nem, és nem emlékeztem rá, hogy kivettem! Szentül meg voltam győződve, hogy mélyre mehetett. Rendes volt a doki, megvizsgált, és persze hogy nem volt bennem. Nem emlékeztem rá, hogy kivettem. Orvos szerint, ha bent maradt volna, azt mindenképpen éreztem volna., És nem tud az annyira felcsúszni.
2020. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért raktál be tampont 3 nappal a menstruáció elmúlta után?


Egyébként fel tud csúszni annyira hogy ne lehessen kivenni, de gondolom ritka. Egy barátnőmből egyszer a nőgyógyászaton halászták ki.

2020. szept. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!