Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, /még nem jött...

13 éves vagyok, /még nem jött meg/ önkielégités után a fehér folyásom besötétedett barnára mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nem érzek görcsöket, önkielégitést bugyiban "végeztem" és nem fáj semmim egyszer volt hasonló esetem de nem foglelkoztam vele és elmúlt. Mitöl sötétedhetett be? Nem hiszem h. megjönne mert nem fáj semmim és a családba szinte mindenkinek későn jött meg...
2010. aug. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

pedig sok nőnél a barnás folyás a menstruációt jelzi.

Lehet hogy a szervezeted készül az első peteérésre, csak még nem indult meg rendesen. ne idegeskedj:)

Ha meg kell jönnie, megjön. ez nem attól függ, hogy kinek milyen korán jön meg, neked más a szervezeted. Anyámnak 13évesen jött meg állitólag, nekem viszont 11évesen:)


18/L

2010. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha besötétedett, az ara utal hogy meg fog jönni. Attól hogy nem fáj semmid, az nem jelent semmit. Mikor nekem megjött, 1-2napig barna folyásom volt, és 3.napra megjött.Nem éreztem semmit.És attól hogy a családodban mindenkinek később jött meg, az nem biztos hogy neked is. A mai világban szinte a 13-14 év is "késönek" számit.Viszont ha nem fog megjönni 1héten belül, akkor valami más lesz a gond..:$ De szoritok neked h ne legyen semmi gond (: 13/l
2010. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Pedig minden arra utal,hogy nem sokára meg fog jönni.A barnás folyás pedig szerintem az előváladék,ami azt jelzi,hogy nem olyan sokára fog megjönni.Az,hogy nem fáj a hasad,az teljesen normális,mert ilyenkor még nem is szokott.

És az,hogy a családodban mindenkinek későn jött meg,nem jelent semmit.Próbáld meg,hogy egy ideig nem végzel önkielégítést,és ha akkor is meglesz a barnás folyás,akkor egyértelmű,hogy menstruálni fogsz.

2010. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

az önkielégítésnek szerintem tuti semmi köze a folyásához, mivel bugyin keresztül csinálja, tehát nem is hatol be a hüvelyébe. Szóval így csak csiklóorgazmusa lehet:)

2010. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana orvost megkérdezni.
2010. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves első (ill. utolsó elötti)!

Attól, hogy az önkielégítést, bugyin keresztül "intézte",

az nem azt jelenti, hogy bizonságosan csinálja.A bugyin is lehetnek, sőt vannak bacik, és ha nem alaposan mossák ki, vagy elég ha csak wc-zéskor hozzáért a wc csészéhez, meglapulnak rajta, és ha ő azt nyomogatja, vagy akármi, simán elkaphat egy jóó kis fertőzést.


De az sokkal valószinűbb, hogy menstruálni fog.

Persze ha nem múlna el én elmennék egy dokihoz.

2010. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MIndenkinek igaza van :S megjött... köszy a válaszokat :D:D
2010. aug. 8. 11:48
 8/9 A kérdező kommentje:
azt nemtudjátok h. általában hány napig szokott tartani az első menszesz?
2010. aug. 8. 11:48
 9/9 anonim válasza:
Ha szerencsés vagy,akkor 4,ha kevésbé,akkor 5 vagy 6.
2010. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!