Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes lenne elmennem nőgyógy...

Érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a szüzességem. És lehet, hogy hülye kérdés.. De ezután elszoktak menni nőgyógyászhoz? Ha igen, akkor miért?

2020. aug. 30. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Foltozni.
2020. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Mivel elkezdtél nemi életet élni ezért érdemes lesz majd évente eljárni nőgyógyászhoz vizsgálatra hogy minden rendben van-e plusz hogy a rákszűrést megcsinálják. Én szüzességem elvesztése után olyan fél évvel elmentem nőgyógyászhoz.
2020. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%

ha nincs semmi gond akkor minek?


gonorrhea std. tesztet azért érdemes csinálni

2020. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek, van valami problémád? Akkor nem kell rohannod a nőgyógyászhoz, de bizonyos életkor felett "illik" évente legalább 1x felkeresni, hogy megcsinálja a szűrővizsgálatokat.
2020. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell menni, ha rendszeres szexuális életet élsz már legalább 1 éve. A méhnyakrák a nemi úton elkapható nagy kockázatú HPV törzsek miatt alakul ki, azért, hogy ezt még kezelhető állapotban észrevegyék van az éves szűrés. Ha nincs panaszod fertőzés, menstruációs probléma, vagy nem akarsz majd idővel fogamzásgátlót szedni, akkor egyelőre felesleges elmenned.
2020. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes az első együttlét után elmenni az orvoshoz, három hónapon belül.
2020. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!