Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne valakinél 1 2 doboz...

Lenne valakinél 1 2 doboz Bromocriptin elfekvoben? Sajnos a határ zár miatt nem tudok lejutni az orvosomhoz. Hálás lennék érte

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem Kalmopyrin, ezt itt semmiképp ne kérje!


Ezt kúraszerűen szedi é felügyelet az a személy, akinek felírták. kérdezze meg név nélkül azt akinek van orvosa, hogy esetleg felírná-e, ő fel fogja hívni az ön orvosát, és feltétlen egyeztetni kell a gyógyszerről. ez nem a vicc kategóriába tartozó készítmény.


[link]

2020. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem #1 nem egészen tudja, hogy miről beszél, mert ezt úgy írják fel a nőgyógyászok, endokrinológusok is, mintha csak cukorka lenne. Ha valami vicc kategória a vénykötelesek közül, akkor ez az - legalábbis az orvosok hozzáállásából ítélve. Nagyon gyakori dolog a prolaktinszint kisebb-nagyobb emelkedése, rögtön ezt tolják rá - totálisan ellenőrizetlenül! És sokszor nem azért, mert az adott hormonszint problémát jelentene, csak mert egyszerűen a gyerek megfoganásához túl sok! Tehát kb. csak "esztétikai" probléma, egyáltalán nem betegség kezelésére van, mert valamivel magasabb prolaktinnal is vidáman együtt lehet azért élni. Csak ha valaki magasabb prolaktinnal akarna gyereket, akkor lenyomják neki ezzel.

Én is kifogyóban vagyok a készletből, pedig egy ideje fél helyett negyedet eszek, mert egy magánlaborral lecsekkoltam, hogy azzal is elérem a megfelelő hatást. Viszont érdemes megpróbálnod a barátcserje teát vagy kapszulát, mert az is hatékonyan letolja a prolaktint. Én ittam barátcserje teát pár hónapig laborral ellenőrizve, ugyanúgy lent maradt a prolaktin, pedig ha abbahagyom a bromo-t, akkor rögtön emelkedni kezd. Csak a tea rossz ízű volt és macerás, meg drágább, úgyhogy inkább elmásztam a dokihoz megint, hogy újat írjon fel.

2020. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!