Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cserélhetek betétet tesi...

Cserélhetek betétet tesi öltözőben a többiek előtt, vagy nagyon gáz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a tavasszal jött csak meg mikor már nem volt suli, szóval, szerintetek ha megvan és tesire öltözünk át, kicserélhetem a betétet ott az öltözőben, vagy mindenképp el kell menni mosdóba? Sajnos csak 1 wc van, ami nem a legjobb az öltözőben, és úgy gondoltam h ha épp kell csak gyorsan kicserélem öltözés közben legalább ilyenkor nem a wc-be kéne

sztetek nagyon feltűnő, és menjek a mosdóba mindenképp vagy lehet így csinálni?

Engem egyébként nem zavar, csak lányok vagyunk benn az öltözőben



2020. szept. 1. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
ez gáz...
2020. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Ez tényleg gáz.

Az lehet, hogy téged nem zavar, de hidd el, senki nem kíváncsi a véres betétedre. Mindenképpen el kell menni mosdóba.

2020. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Már csak azért is menj ki a mosdóba, mert ajánlott előtte kezet mosni es utána is!
2020. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Gusztustalan. Ne haragudj, de szarni se szoktunk dobozba, ha csak egy vece van.
2020. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon gáz.
2020. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon gáz. Még ha csak 1 wc van az öltözőben, akkor is a wc-be menj betétet cserélni. Jóhogy nem mindjárt oda is pisilsz/kakilsz mindenki orra elé, mert csak 1 wc van, ami nem a legjobb. Célnak megfelel az az egy budi is.
2020. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem felejtsd el, nagyon gáz és mindenképpen mosdóban csináld. Amellett, hogy nem higiénikus a te ötleted, másrészt kicsit undi is, harmadrészt pedig vannak akik egyenesen rosszul vannak mások vérének látványától.

Egy másik tipp, ha kolis leszel, akkor is felejtsd el a szobában intézését ennek, mert nálunk (egyetemi koli) volt egy ilyen lány, kb egy nap alatt tudta a koli, hogy ő szokta a szobában intézni...

2020. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
LOL 🤣🤣🤣🤣
2020. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne!!!!!
2020. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Remélem ez nem komoly kérdés akart lenni
2020. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!