Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne beállítani/jobbá...

Mivel lehetne beállítani/jobbá tenni? 20/L

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban éltem egészen múlt hónapig és késik a menstruációm megint. Eleinte féltem, hogy terhesség miatt pedig védekeztünk mindig (kicsit félős vagyok e téren) de csinálnak 6(igen mondom félős vagyok biztosra mentem) tesztet és mind negatív lett.


Inzulinrezisztenciam van, tartom a dietamat szigorúan emellett cisztaim vannak (az inzulin érzékenység miatt) amik már jobbak mióta tartom magam de még mindig sokszor előfordulnal és nagyon sokszor bezavarnak a menzeszembe és természetesen nagyon fájdalmasak is. Orvoshoz nem tudom hanyadjara kerek emiatt időpontot de eddig semmi nem segített különösebben.


Szóval bármi féle tapasztalat vagy tanács?



2020. szept. 2. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Csináltam*
2020. szept. 2. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. A rendszeres kontroll fontos, hogy kövessék, hogy van-e változás, nem nőttek-e a ciszták. Ha nagyon nagyok, akkor műtét.
2020. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lelki okok?

Pl. úgy félsz a várandosságtól, hogy nem "mernek" kifakadni a tüszők peteéréskor?

Meleg hódzsíros borogatás cisztakor?

2020. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék egyszer gyereket csak per pillanat nem fér bele. Inkább azért stresszelek, hogy egyszer nem lehet mindezek miatt..
2020. szept. 5. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!