Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz kell fordulnom...

Nőgyógyászhoz kell fordulnom mellet érintő panasszal. Lehet, hogy épp menstruálni is fogok, akkor nyilván csak mellvizsgálat lesz, de sajnos nincs időpont a saját orvosomhoz. Lehet csak külön emlővizsgálatot kérni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném “idegen” dokival vizsgáltatni magam, a szükséges és sürgős vizsgálaton kívül.

Köszi a válaszokat! Minden értelmes választ felpontozok.



2020. szept. 2. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de a háziorvosod is megnézi, ha indokolt ad beutalót mammográfiára.
2020. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Engem tegnap hajtott el a haziorvos telefonon keresztul pont ilyen bajjal, hogy nem vizsgal, csak surgos esetben.. :(
2020. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mellfájdalom és tapintható csomó a panasz. Sajnos nem hiszem, hogy ez elég indokolt lenne. :(
2020. szept. 4. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, le lehet pontozni.. De kedden felhivtam az orvost, nagy nehezen fel is vette elmondtam neki, hogy fajnak a melleim, enyhen kohogok, a mellkasom is szur picit es a honaljam is fajt es azt mondta, hogy nem vizsgal meg, csak surgos esetben.
2020. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam!
2020. szept. 4. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!