Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés

Aug 29.-én, most szombaton volt a 28. napom. Kürülbelül azóta fáj a hasam, jóval rendszeresebben, mint ahogy mesntruáció előtt szokott, azonban nem akar megjönni ezek ellenére sem. Ennek már öt napja és nagyon ideges kezdek lenni emiatt.

Általában 28-30 napos ciklusaim vannak, ez a 32. napom.

Igazából lehet, hogy nem kéne ennyire megijednem, de ezt most furcsának érzem.


Párommal óvszerrel védekezünk mindig, aug. 21.-én voltunk utoljára együtt. Nem lehet, hogy terhes vagyok, nem akarok tesztelni sem, max. ha szombatig nem jön meg.

De még csak feltátelezés szintjén sem akarok a terhességre gondolni.


Észlelek jelenleg felfázásszerű tüneteket is, nagyon enyhén, nem tudom ennek lehet-e köze hozzá. Szerintem egyébként nem.

Hüvelyváladékom meg szinte alig van, némi tejszerűt ha látok, de alapvetően tök száraz vagyok egész nap alul.


Mindenesetre remélem nincs komoly baj nálam, se betegség, se terhesség és mihamarabb megjön a vérzésem.

Mondjátok, nálatok is szokott spontán késés lenni?

Vagy mit gondoltok ezek alapján mi állhat nálam a háttérben?



2020. szept. 2. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől, és semmitől is késhet, vagy akár ki is maradhat 1 ciklus. 5 nap nem olyan sok, ha nem történt baleset nem is érdemes aggódnod.
2020. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem ettél mostanában több citromot vagy ittál citromlét? Akár 1-1,5 héttel ezelőtt? C-vitamint szedsz?


csak azért kérdezem, mert ezekkel nagyon jól el lehet tolni a menstruációt, legalábbis nekem sikerült, tudom nem valami egészséges ezzel játszadozni, de nyaraláson voltam.


Egyébként egyik barátnőm is azt hitte, hogy terhes, aztán kiderült, hogy azért késett neki, mert a kelleténél több limonádét ivott(nyári időszak ofc).


ha ezek közül semmi, akkor nem tudom sajnálom:(

2020. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló cipőben járok.

Remélem azóta megjött. Hány napot késett?

Nekem ez a 10 napom, elvileg. De már nem is tudom.. Eléggé fel van borulva egy ideje. A terhességre nálam sincs sok esély, és én is már hetek óta érzem a hasam, mintha..

Mit tettél, hogy megjöjjön? Kiderült mi volt az ok?

Jól esne nekem is a segítség, vagy legalább pár megnyugtató szó.. 😅


17L

2020. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdésem kiírása után egy nappal megjött, összesen kb. 6 napot késett.

Jaj én is nagyon kétségbe voltam esve, már mindent beképzeltem, annak ellenére is, hogy tudtam nem reális egy terhesség.


Szóval ne izgulj, ha félnél a terhességtől esetleg egy tesztet vegyél. Én is csináltam akkor egyébként, negatív természetesen.

Egyébként meg néhányszor előfordul hogy nem tökéletesen számol a szervezet, meg amúgy is te is fiatal vagy még.


Szerintem próbáld terelni a gondolataid róla, meg fog az jönni, főleg hogy már érzed a hasad.

De azzal sem ártasz magadnak, ha nőgyógyászhoz fordulsz, a teljes megnyugvást ott érheted el fixen, szakértői véleménnyel.

De mondom, szerintem légy türelmes.

2020. szept. 30. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm ❤️
2020. okt. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!