Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig szoktatok rosszkedvuek...

Meddig szoktatok rosszkedvuek lenni menstruaciokor?

Figyelt kérdés

Hanyadik napig?

Mik meg a tuneteitek,hogy viselitek?


2020. szept. 5. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit tapasztalsz az nem törvényszerű. Nekem nincs rossz kedvem, és különösebb tünetem sem, néha puffadok, enyhén görcsöl. Nem vagyunk egyformák.
2020. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Valtozo. Elotte vagyok feszult, de ez a tulzott alkoto kedvtol, hegyeket mozditani erzestol az agresszioig terjedhet. Aznap sirhatnekom lesz, akkor megnyugszom, hogy oke, most jon meg. Es ugy mielott elmulna jon a borus lehangoltsag.
2020. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem amíg meg nem jön. Általában 3 nappal előtte kezdődik. Nem is rosszkedv, hanem inkább haszontalannak, értéktelennek érzem magam. Olyasmiket szoktam csinálni olyankor, ami nem bonyolult, de látványos eredménye van, pl. vasalás.
2020. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semeddig. Nincs hatása a hangulatomra.
2020. szept. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előtte vagyok csak feszült pár napig. Aztán ahogy megjön, ez a feszültség elmúlik és jön az étvágy, de az a hűtőt is felfalnám típusú. Aztán az utolsó 1-2 napban jön a hatalmas szexuális étvágy. Én 6-7 napig menstruálok, kivizsgáltattam ezt anno. Szóval normális, hogy eddig tart. :)
2020. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam szomorú lenni. Ritkán ingerlékenység vagyok olyankor. Nem szokott nagyon megviselni a menstruáció, amit tapasztalok hogy fel vagyok puffadva, sokkal nehezebbnek érzem magam, általában a lábam szokott fájni, a hasam alja de ezek nagyon enyhe fájdalmak. Előfordul néha hogy sokkal rosszabbul viselem, volt hogy reggelente hánytam, szédültem mikor megjott
2020. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt megjön, kb. egy hétig. Ztána max 1-2 nap.
2020. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!