Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki régóta...

Van itt olyan, aki régóta küzd felfázással? Pár tipp?

Figyelt kérdés
Én régóta küzdök, de most megint előjött az okát nem tudom, de mielőtt kijött, nagyon fáztam. Most már ráz a hideg és gyenge vagyok, iszok folyamatosan, holnap veszek d mannózt és remélem segít. Orvoshoz nem megyek, mert az a doki felírt már nagyon sok antibiotikumot és semmi hatása nem volt, magánra nincs pénzem. Igazából csak el vagyok keseredve, jó lenne olvasni olyat, aki ebben a cipőben jár és nem érezném magam egyedül.

2020. szept. 6. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájseb miatt rossz volt folyamatosan a hüvelyi flórám és azért tudtak elszaporodni mindig a bacik. Sok nőgyógyász sajnos nem is mondja, ha lát méhszájsebet. Lefagyasztották, utána sok pH visszaállító kúp + szex előtt/után alapos fürdés mindkét fél részéről + sok folyadék + pisi szex után + d-mannose kb. naponta. Így nekem már nincs ezzel probélmám, kopp-kopp, pedig előtte naponta szenvedtem vele.
2020. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!