Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességem 10vagy 11 hetes...

Lina9654257 kérdése:

Terhességem 10vagy 11 hetes korom óta szenvedek égő , viszkető érzéstől a hüvelyemben, illetve most már amikor pisilek akkor is ég. Többi lent ??????

Figyelt kérdés

10 vagy 11 hetes lehettem amikor ezeket a tüneteket észleltem, elmentem az orvosomhoz írt ki CMS hüvelykúppot, el is használtam, utánna a hüvelyflóra visszaállítás is meg volt.. fertőtenítettem mindig, bugyikat lecseréltem , és mindent kimostam , és átvastam.. de már amikor az utolsó kettő visszaállítónál tartottam ismét jelentkezett a tünetek.. felhívtam a dokim ez volt kb olyan 12 hetes kürül, mondta probáljuk ki a canesten ckmbi unot... ugyan ezek a történések voltak, fertőtlenítés, visszaállítás stb... úgy szint tünetek jelentkeztek... mentem hozzá , hogy csináljunk tenyésztést.. nem lett belőle semmi kiírta a microvag kúppot. Úgyan az történt mint mindegyik után.. lactofeel gélt szombaton használtam el az utolsót, de csak jelentkezik a viszkető égő érzés kivül , belül, pisilésnél.. ma mentem 20+4 hetes vagyok.. megnézett mikroszkópon és annyit mondott, hogy "nem látok nagy baktériumokat.." kiírta a klion D kúppot..... mikor lesz ennek vége??? Unom, elegem van.. :( valakinek valami ötlete? Segíteni tud valaki?

Együttlét nem volt 10 hetes korom óta...


2020. szept. 7. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és voltam háziorvosnál vizeletet megnézték, de nem találtak benne semmit.
2020. szept. 7. 16:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Cukrod rendben van?
2020. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen. Előrehozott terhelést kellett csinálnom inzulinrezisztencia miatt. 0:4,4

120: 5,4 lett.

Nem eszek cukrosat, fehér lisztes dolgokat, tartom az IR étrendett is, és csak 1 kiló plusz jött fel rám.

2020. szept. 7. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom,sajnos terhesség nélkül is nagyon sokan kűzdenek ezzel.

Ha a candida elszaporodik az sajnos nagyon durva gyulladást is tud okozni.

Terhesség alatt a szervezett gyengébb. Amit én max tudok javasolni a candida diéta.

Vitagyn c kenőcs.

2020. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem soha nem volt ilyen jellegü problémám.. amint terhes lettem tessék..


Utánna is nézek.

A kenőcsöt napi hányszor kenhetem? Használhatom szerinted a klion d kúp mellé? Vagy ha végeztem a kúppal, akkor kezdjem el. :)

2020. szept. 7. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:

A vitagyn kimondottan a hüvely ph vissza állítására van. Fertőzések gombásodás megelőzésére és minden antibiotikum illetve kúp után ajánlott. Ezt a klion után használdha lement. Nekem rengeteget segít mindig ha baj van.

Este kell egy pipettával a hüvelybe juttatni.

Ezüst kolloidot tartalmaz.

2020. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!