Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek,hogy könnyű legyen...

Mit tegyek,hogy könnyű legyen a behatolás?

Figyelt kérdés
Szeretnék már lefeküdni a barátommal,viszont van egy hatalmas gátlásom,ami miatt még mindig nem jutottunk el a szexig. Az a problémám,hogy egyszerűen nem tudok magamba hatolni,és borzasztóan frusztrál a tudat,hogy a barátom sem tud majd behatolni,és nagyon nagyon kínos lesz az első alakom. Egy pár centire (kb 1-2cm) be tudok hatolni a hüvelyembe,de utána van egy “blokk” ami nem enged továbbmenni semminek,és mellette még fájdalmas is,ha megpróbálom erőltetni. A menstruációm teljesen normális, viszont tampont sem tudok használni a problémám miatt. Korábban már feltettem ezt a kérdést,és azt a választ kaptam,hogy majd ha oda kerül a sor,hogy szexelünk,akkor minden sima lesz,mivel az izgalomtól tágulok,viszont egy jó hosszú, smárolós-tapizós előjáték után kiszaladtam a mosdóba egy mondvacsinált ürüggyel,és hiába voltam a plafonon az izgalomtól+hiába áztam a nedvességben,akkor sem tudtam behatolni az ujjammal :(
2020. szept. 7. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Majd a barátod benyomja ha jó kemény neki.

A fajfenntartási ösztön kényszeriti rá.Az óvszer külseje is síkositott. Szabadon meg jön az övéből folyamatosan a síkosító nedv . A természet erre is gondolt.

2020. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudsz mit csinálni, csak el kell engedned magad, ha másképp nem, pici alkoholt fogyasztani. Meg kell próbálni, ha kell többször is. El tudsz menni nőgyógyászhoz megnézetni, de ez pszichológiai gátlás, ha nem tudsz felül kerekedni ezen a barátod által, akkor a blokkot pszichológussal kell feloldani.

Egyáltalán nem biztos, hogy erre szükséged lesz, tampont én sem tudok feltenni (43 éves vagyok), a szexuális életem teljesen rendben van, első alkalommal sem volt semmi gond, fájdalmat nem éreztem.

2020. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha így igaz, nőgyógyászhoz kell fordulni! Gondolom nem voltál még.
2020. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Sikosító.

Meg nem odafigyelni...

Elég ha élvezed nem kell görcsölni.

2020. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez vaginizmusnak tűnik. Ha a szex alatt is problémát okoz, fordulj orvoshoz vele. És nyugi!
2020. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is vaginizmusra tippeltem,de mivel a mensim rendben van,ezért nem akarom elhinni azt,hogy kifelé tud jönni minden,befelé meg nem megy semmi :( Elengedem magam,nem lenne gond a szexel,már én is nagyon szeretném,de tudom,hogy van ez a problémám,és borzasztóan félek attól,hogy kellemetlen helyzetbe kerülök a barátom előtt. Amint az ujjai a “bejárat” felé közeledtek egyből elhúzódtam,mert tudtam,hogy nem tudná becsúsztatni őket. Egyszerűen rossz belegondolni,ahogy értetlenül nézne rám,nekem pedig valamilyen magyarázattal kéne szolgálnom arra,hogy miért vagyok “zárva”...
2020. szept. 7. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
De basszus,akkor menj orvoshoz, ha tudod, hogy ilyen problémád van! Még azelőtt, hogy aktusra kerülne sor. Lehetőleg valami normális magándokihoz.
2020. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a szűzhártyáddal találkoztál, ami zártabb a szokásosnál, a nőgyógyász 1 pillanat alatt meg tudja oldani, a vaginizmust viszont nem, ahhoz pszichológus kell. Jobb lenne, ha megbeszélnéd a barátoddal, hogy tudja, hogy mi tart vissza és esetleg megpróbálnátok ettől függetlenül, lehet, hogy csak te vagy túl bátortalan.
2020. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod meg fogja érteni, azzal viszont sokat ártasz a kapcsolatnak ha titkolózol mert így ő is csak találgat hogy vele van-e a baj.
2020. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nokedli 3 válasza:
Jaja légy őszinte a pároddal ha szeret akkor meg fogja érteni.
2020. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!