Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik magánklinika a legjobb?

Melyik magánklinika a legjobb?

Figyelt kérdés
23 vagyok, közel 10 éve diagnosztizáltak nálam PCO szindromát. Akkor kis 14 évesen megjártam a hadak útját a jó magyar tb ellátással, végül magánklinikán kötöttem ki, ahol visszagondolva csak lehúztak pénzzel de meg nem gyógyítottak. Éppen nem fogamzásgátlót adtak, de legalább olyan jó volt az a gyógyszer amit kaptam. Most SOS el kellene jutnom kivizsgálásra mert iszonyatosan durván kopaszodom.Napról-napra és félek hogy hónapokon belül egyáltalán nem lesz hajam..Tudom, hogy más is okozhatja, de tudom, hogy ez lesz az. Ezért keresek nagyon SOS Budapesten olyan magánklinikát ahol tényleg nem csak lehúznak, és azért még esetleg az se lenne gond ha nem fél millió forintba kerülne.

2020. szept. 8. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes volna először a háziorvossal csináltatnod teljes vérképet vassal. Gyorsan megvan, és ingyen, lehet, hogy könnyen megoldható a problémád.

Őt próbáld meg (Czeizel Intézet) [link]

2020. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!