Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nemrég kezdtem el...

Lányok! Nemrég kezdtem el tangát hordani, de ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nap végén mikor leveszem, néha észlelem hogy picit foltos lett a hátsó része. Ez törvényszerű?


L

18



2020. szept. 9. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát mivel totál benne van a fenekedben, miért csodálkozol? Borzasztó egészségtelen viselet.
2020. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem kéne annak lennie
2020. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Talán nem zuhanyoztál le a nagy wc után. Vagy ha igen akkor nem kellene, lehet hogy a záróizmod nem zár rendesen bár ahhoz még fiatal vagy.

Szerintem próbáld ki a brazil fehérneműt, sokkal kényelmesebb és nem látszik át a varrás sem, ebből van pamut is. Létezik varrás nélküli is, az meg pláne nem, azt vékony nadrághoz is fel lehet venni, csak abból nincs pamut.

2020. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez lehet a gond, sajnos suliban nincs módom lezuhanyozni nagydolog elvégzése után. És suliból meg későn érek haza, mert még táncedzésem is van utána. De persze igyekszem rendesen megtisztálkodni odalent. De akkor ezek szerint nem vagyok elég alapos vagy nem tudom... :(


Köszi a tippet, hallottam már én is róla, mindkét fajtáról, többen dicsérték, lehet utánanézek. :)

2020. szept. 9. 22:15
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
A tanga egeszsegtelen, eleg proli is. Lehet kapni olyan minosegi bugyikat, amik nem okoznak bevagas-nyomot a nadrag alatt.
2020. szept. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Neked találták fel akkor a nedves vécépapírt! Még egy ellenszavazat a tangára, ha még valakit el akarnál kápráztatni, amikor lehántja rólad a nadrágot... de állandóan? Brrr!
2020. szept. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Elég sok nő hord tangát és nem mások kápráztatása miatt, hanem kényelmes. Olyan, mintha nem lenne rajtad semmi. Felvenni egy normál bugyit, olyan mint egy pelenka
2020. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem törvényszerű. Én mindennap tangát hordok szinte, nem szokott barna lenni. Nagy dolog után ha van lehetőségem mindig lezuhanyzok, ha nincs akkor pedig zewa nedves WC papírt használok
2020. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6os

Nem mindig ahogy irtam csak neha. Eddig csak sima wc papirral toroltem de akkor megfogadom a tanacsot es szerzek be nedveset.

2020. szept. 10. 08:23
 10/13 A kérdező kommentje:

8as

Nekem sajnos nincs zuhira lehetoseg suliban ahogy irtam is, de koszi neked is a tippet.🙂

2020. szept. 10. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!