Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már azt jelenti, hogy...

Ez már azt jelenti, hogy múlik a hüvelygomba? Mennyi idő, míg teljesen rendben leszek?

Figyelt kérdés
Szombat este használtam el egy Canesten Uno-t, utána elkezdtem a hüvelyflóra helyreaállítót. Azonban csak 4 nap után kezdtem érezni javulást, már a túrós folyás majdnem teljesen megszűnt, viszont még mindig nagyon érzékeny a hüvelyem körül, piros és kissé duzzadt, pirosas a szeméremtájékom is. De akkor ez már azt jelenti, hogy javul a helyzet,ugye? (Orvos látott, ő 8-10 napot mondott a teljes gyógyulásra.) Használok Canesten krémet, de az viszont eléggé szárít, használhatok esetleg mellette Bepanthent, hogy kicsit hidratáljam ott a bőrömet? Az orvosom azt mondta szedjem végig a flóra helyreállítót, csak akkor próbálkozunk másik gyógyszerrel, ha utána sem javul a helyzet. Még soha nem volt ilyen, lehet, csak én vagyok türelmetlen... de sok helyen azt olvastam 3-4 nap alatt elmúlik.

2020. szept. 10. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyflóra helyreállítót úgyis még 3-4 hétig alkalmazni kell, bár szerintem a Micovag-nál jobbak is vannak, pl. a Gynophilus, mert abban probiotikum is van vagy az Idelyn Beliema vagy a Vagilact-Q. Teljesen változó, mikor mennyi idő alatt gyógyul, pár óra vagy 1 hét. Az immunrendszeretől is függ és bármilyen meglepő - a bélflóra állapotától is. Azért is érdemes a Gynophilust otthon tartani, mert simán meg tudod vele előzni a komolyabb gondokat: ha érzel valami diszkomfortot, betolsz egyet, órák alatt visszatér a normál állapot. A tablettásakat sajnos csak este lehet alkalmazni, ezt meg bármikor.
2020. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!