Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális probléma lehet?...

Hormonális probléma lehet? Vagy a húzodás miatt?

Figyelt kérdés
2 hónapja meghúztam torna során a jobb oldalam, hídba kellett le mennem... azóta fáj a jobb mellem és nagyon érzékeny. A vállam is fáj, az oldalam is, a kezem is. Voltam emlő szakrendelésen, el küldtek ultrahangra nem találtak semmit. Viszont a fájdalom nem múlik... Ha daganat lett volna azt az ultra hang ki mutatta volna? Lehet hülye kérdés de nagyon kétségbe vagyok esve.. Vagy a húzodás miatt fáj még mindig? Kaptam gyulladás csökkentőt is de az se használt.. Kihez kéne ezzel fordulnom? Melyik orvoshoz? Járt már valaki így?
2020. szept. 10. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellednek ehhez semmi köze. Nőgyógyászhoz menj el, hátha tud valami hasznosat.
2020. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. szept. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!