Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeditek valamivel magatok...

Szeditek valamivel magatok "ott lent"? És ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
Mert engem nagyon idegesít, hogy szőrös. És mivel szedjem le? 15/L
2010. aug. 6. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Borotvával, de ha bírod a fájdalmat akkor inkább gyantáztasd.
2010. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szőrtelenítő krém vagy gyantáztass, de inkább csak a bikinivonalas és/vagy a szeméremdombod környékén szőrteleníts, a hüvelybemenet körül inkább vágd rövidre, a szőr egy minimális plusz védelem a fertőzések ellen
2010. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én eleinte szőrtelenítő krémet használtam, de azt nem lehet mindenhova, most eldobható borotvát használok. Amióta teljesen szőrtelenítek, sokkal könnyebben tisztán tudom tartani az intim területet, és így a gombától is könnyebben tudom megvédeni magam. Amíg nem szőrtelenítettem, hiába tartottam magam tisztán, folyton viszkettem.
2010. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol szedjük magunk?
2010. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15:00: Akkor te furcsa kivétel vagy, a nők többsége akkor gombásodik jobban, ha leszedi a szőrt.

Ugyanis a szőrszálak között tud járni a levegő, nem pállik be...míg ha szőrtelen, akkor a fehérnemű hozzátapad, beizzad stb, és gyakoribbak a fertőzések.


Kérdező: Ha nem élsz nemi életet, szerintem felesleges. Bikinivonalat gyantáztasd le vagy borotváld és kész.

Ha nagyon zavar, akkor a többi részre is kb ezek a megoldások vannak. A krém szerintem intim területre nem jó.

2010. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. aug. 6. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
16:04 - Nem kivétel vagyok, akiket én ismerek (sőt, szakorvosnak is) ugyanez a véleménye, mint nekem, és megválogatom a fehérneműket, nem veszek műszálasat, és akkor nem pállik be meleg időben se. A szőr között jár a levegő? És menstruáció idején meg hozzátapad a vér, aztán moshatod, míg kicsomósodik.
2010. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor úgy tűnik az orvosok is mást mondanak. Eddig én csak azt hallottam, hogy az orvosok nem tartják jónak a szőrtelenítést.

És eddig is csak olyan tapasztalatot hallottam, hogy vki állandó hüvelygombával szenvedett, aztán elhagyta a borotvát és hopp, meggyógyult.


Meg oké, hogy a vér beleragad...de az mivel jobb, ha a bőrödön kenődik szét?:)

2010. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szar egy szakorvos az ilyen, nekem eddig az összes nőgyógyász leszedte a fejem a borotválás miatt...
2010. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyám életét mentette meg öcsém születésekor, ennyit arról, hogy xar szakorvos.
2010. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!