Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvely gombara gyanakszom...

Huvely gombara gyanakszom piros egeto viszketes feher fojas mi vel lehetne gyorsan ki kezelni valami otthoni praktikak? De vajon tenleg gombas fertozes? Ilyenkor lehet szeretkezni a baratomal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 15:00
 1/9 anonim válasza:
ajánlom a magyartanárt
2010. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha ilyenkor szexeltek, az életben nem gyógyultok ki belőle, mert egymásnak adogatjátok majd vissza.

A nőgyógyász tud ütős hüvelykúpot felírni, ami tényleg hatásos. A Canesten kúp és krém annyira nem erős, de ha a gombád nem harapózott el, akkor talán kiíírtja, illetve érdemes egy grapefruit mag-olaj kivonatos kúrát tartani és mellette még a Protexin Candid Plust is szedheted. Ezeket lehet DM-ben is kapni és immunerősítő, gombaölő hatásuk van, de nagy vész esetén kell a nőgyógyász és a receptes hüvelykúp!!!!

2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de az este joghurtos tampont helyeztem fel ejszakara es mara szinte el is mult csak egy ici picit viszkedt nem piros nem eg akkor tenleg gomba es miert segitete rajta a joghurtos tampon????????
2010. aug. 6. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Az otthoni praktiták, csak ideiglenesen jók.

MINDENKÉPPEN MENJ EL DOKIHOZ.

Egy csomó időt és pénzt is megspórolsz.

A találgatásokkal csak magadnak ártasz. Egyébként ha van otthon Körömvirágkrémed,Vagy Aloe First, azok enyhítik, de nem véglegesen! 13/L

2010. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerinted a joghurt elkergeti a gombát? Ugyan! Arra gyógyszer kell. Elárulom neked, hogy a mai joghurtokban egy fia tejsavbaktérium nincs. A háziban talán.


Most már k-ra mindegy, mit csinálsz a barátoddal, egyrészt gyulladt hüvellyel dugni baromi szar, másrészt a barátod már rég elkapta, csak neki nem okoz tünetet. Ha nem kezelik őt is, szépen visszakapod tőle, joghurt ide vagy oda. Még ha gyógyszerrel kezelnek ki, akkor is visszakapod.


Úgyhogy szépen keressetek egy orvost mindketten.

2010. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy az elhanyagolt fertőzés végleges meddőséget okozhat.
2010. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
voltam nogyogyasznal kaptem kupot es tablettat 3 honapra a baratomnak is kremet es tabletat sajnos ezert a csunya gombaert fogamzastgatlo tabletam volt a hibas a doki szerint mert egy 3 hete kezdtem el szedni es bizony ide jutottam
2010. aug. 6. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:

ezüst kolloid belsőleg és irrigálásra

vagy teafaolaj, 2-3 cseppet a vízbe, de grapefruitmag illóolaj is jó állítólag

2010. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is otthoni praktikával gyógyítom magam régen volt canesten krém még is kigyógyították magukat a nők nekem ez bevált: 100g körömvirágot 12 óráig hideg vízben áztatunk 5 literes vödörben. Utána a levet felmelegítjük, leszűrjük s a fürdővízhez öntjük. Avíz lepje el a vesetájékot de a szívet ne. 20 perc fűrdés után nem kell megtörölközni, hanem fürdőköpenyben az ágyba bújva 1 óra hosszat izzadni.
2010. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!