Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kemény bőralatti csomó bikiniv...

Kemény bőralatti csomó bikinivonalon?

Figyelt kérdés

Helló.

Pàr napja felfedeztem egy kemény ilyen csomó szerűt a bikinivonalonon kicsit jobb oldalt. A bőrön semmi nem látszik csak érzem, hogy ott van a csomó. Tegna kinéztem az ablakon és a párkánynak kicsit erősebben neki dőltem azt annyira fájt, hogy bekönnyeztem. Mi lehet ez? Nem hinném, hogy szőrtüsző, mert a a bőrön van nem? Ez meg pont, hogy alatta és nem veszel észre semmit csak ha megéritned. 23L



2020. szept. 12. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul hiszed, az valószínűleg begyulladt szőrtüsző. Kend be naponta 2x hámosító krémmel. (Neogranormon, Bepanthen)
2020. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a börön nem látszik akkor az lehet nyirokcsomó is, de nem kell megijedni mert azon a ponton futnak össze az idegek is. Nyomasra erzékeny lehet. Pár nap múlva ellenőrizd hogy nem e nagyobbodott esetleg enyhe nyomasra is érzeken e? Ha igen akkor fordulj a sebészetre bizonság kedvéért hogy megnézzék.
2020. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szortuszo lesz, hidd el. Nekem is volt ilyen, már minden hülyeséget beképzeltem magamnak ..
2020. szept. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!