Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki tisztasagi helyett wc...

Ciki tisztasagi helyett wc papirt hasznalni? Valamiert anyukamtol novereimtol, ezt lattam meg kisebb koromba szamtalanszor es en is igy kezdtem el, par eve. Lehet tole egeszsegugyi bajom? Bar meg soha nem volt.

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Akkor még nem gyártottak ilyen betéteket. Vattát használtak a nehéz napokon is.
2020. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez az elmult 5-8 evben volt, hogy ezt lattam toluk. Raadasul nem egeszsegugyi helyett hasznaljak hanem tisztasagi.
2020. szept. 13. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Totál felesleges ahogy maga a tisztasági betét is. Minek? Nyilván naponta zuhanyzol és váltasz fehérneműt. Ha folyásod van, akkor arra a nőgyógyász a megoldás, nem pedig egy betet
2020. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
És miért nem használsz tisztaságit?
2020. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Bizonyos mértékű, állagú (tehát nem büdös meg erős) folyás teljesen normális, nem kell vele semmilyen orvoshoz rohanni. Ez a hüvely természetes tisztulásának velejárója.

Kérdező, én szoktam wc papírt használni, nem volt még semmi bajom tőle. Nyilvánosban levőt ne tegyél be inkább, azt ki tudja, ki fogdosta össze meg nem volt-e a koszos földön stb. De a papírt gyakrabban kell cserélned akkor is, ha tök száraz, mert nem olyan tartós, mint egy betét, szétszakad hamarabb.

2020. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem alap egy nőnél a tisztasági..
2020. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudom hogy valakinek kényelmes azott bugyiban ülni pl-ul.
2020. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mitől lenne ázott a bugyija?
2020. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 horvathviki0305 ***** válasza:
100%

Elég modern dolgok vannak, annyira nem drága a tisztasági betét. Valószínűleg anyukád még így csinálta mert akkor még nem volt ennyi féle és ilyen minőségi betét. (meg tisztasági betét egyáltalán nem)

Nem lesz tőle semmi bajod, csak mondjuk egy rosszabb minőségű wc papír rád ragadhat. Van a lidl-nek, spar-nak saját márkás ami mindegyik egy olcsóbb tisztasági betét szerintem ruházz be rá. Sokkal kevésbé fogod cikinek érezni egy fiú előtt ha úgy alakul hogy intimebb lesz a kapcsolatotok. Ő sem fogja azt gondolni hogy miután kitörölted azután elfelejtetted lehúzni a papírt.

2020. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!