Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti pecsételő...

Menstruáció előtti pecsételő vérzésnek milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Olyan problémám lenne, hogy 14 éve szedek fogamzásgátlót, még nem volt gond vele. Most sajnos elfelejtettem az elején menses után bevenni két szemet(tri regol) és kB menses utan két héttel elkezdtem pecsételően vérezni vagy inkább barna folyás ez három nap volt észrevehető.. Aztán most pont menses előtti héten két három nap megint megfigyeltem nagyon minimális pecsételést..persze a párommal voltunk együtt nem egyszer ezen idő alatt.. Mi lehet az oka? Jövő héten akkor várjam hogy megjön e? Lehetséges terhesség a háttérben? Tapasztalt már valaki ilyet?
2020. szept. 14. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. szept. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 év rengeteg. A gyógyszernek olyan mellékhatásai lehetnek, amiről fogalma sincs senkinek.
2020. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áttöréses vérzésnek hívják, a tabletta szedés mellékhatása. Ha nem vettél be tablettát, akkor kiegészítő védekezést kellett volna alkalmazni, kevés valószínűséggel, de lehetsz terhes.
2020. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!