Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréses panaszok, normális?

Peteéréses panaszok, normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem győztem kigobozni ma, mit ehettem be (ételérzékeny vagyok, de diétázom) mert pár napja enyhe hasmenésem van. Vagyis inkább laza székletem, meg bugyorgok.

Majd most estére elkezdtem alul oldalt szurkálni és pontosan a ciklusom közepén vagyok, napok óta megvan az érdekes folyás is.

Előfordulhatnak ilyenek ovu idején? Szurkálásom már néha volt eddig is.

Van valami praktikátok rá, ami beválik? Gyógytea bármi?



2020. szept. 14. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A hasmenes meg ez ket kulon dolog. Nekem harminc eve olyan erosen faj az ovulacio, hogy Nurofent veszek be. A vegbelembe sugarzo kesszuras. Az atlatszo nyalkas valadek pedig termeszetes es az a jo.
2020. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez egyénfüggő.

Van ismerősöm aki meg sem érzi, nekem szokott fájni, csak nem minden hónapban. Előfordulhat tőle hasi panasz szerintem, van aki émelyeg tőle, ilyenkor dolgoznak a hormonok meg megváltoznak alul a dolgok.

2020. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy ez nem hasmenés, hanem laza széklet. Nekem mensikor pl mindig az van és lehet ettől is.
2020. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hu nekem egyszer úgy fájt attól féltem eskü hogy vakbélgyuszi. Jobb oldalt fájt minden mozdulatra napokig. És nekem akkor ment tőle picit a hasam, tehát én se hasmenésnek mondanám csak ja ilyen... más volt :D

De én is ismerek olyat aki émelyeg meg feje fáj szóval sok ilyen lehet tőle. Szerintem ilyenkor a megszokottnál nagyobb hormonváltozás megy végbe.

2020. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!