Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezd el nőni a mellem?

Mikor kezd el nőni a mellem?

Figyelt kérdés
16/l vagyok, májusba jött meg először utána júniusban is megvolt, júliusba és augusztusba kimaradt, majd szeptemberbe jött meg megint. A mellem csak nagyon kicsit(tényleg nagyon kicsit) épp hogy csak kidudorodik, annyira nőtt meg. A családban mindenkinek(nőnemű) nagy a melle. Nekem mikor kezd el nőni, és valamivel lehet ezen segíteni? Jaj, és vékony vagyok:(. Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok.Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 15. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Úgysem fognak normalis valaszokat irni.... 🍶😓Bekeszitettem a popcornt es hatradolve varakozok.
2020. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálom, hátha jönnek normális válaszok is❤
2020. szept. 15. 22:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az emlők növekedése általában 5-6 évig tart és öt stádiumon keresztül zajlik le. Az első időszakban érezhetsz feszülést, fájdalmat, viszketést. Ez később általában megszűnik. A végső méretet és formát általában 17-18 éves kor körül éri el, általában az első menstruációt követő négy évben még nő."


[link]

2020. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pipa❤
2020. szept. 15. 22:31
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Lehet rajta segíteni. Minden honapban amikor telihold van éjfélkor ki kell allni a holdfeny sugarba pucer felsotesttel es körkörös mozdulatokat vegezni a mell körül, olyan távolsagban amekkorara szeretned hogy megnojjon,nem erintve azt. Mint egy aura masszazsnal. Fontos hogy mindig ugyanaz a tavolsag legyen-kesobb nem gondolhatod meg magad mert osszezavarod az omega hullamokat. Fontos fogyelembe venni, hogyha mar picit is megnőtt akkor is tartani a tavolsagot. 67x kell körbe korbe vezetni a tenyeredet. Tenyer alja a mell fele nezzen. Aztan hangosan el kell mormolni a varazsiget, amely igy hangzik: Iciripiciri ciciri nojj nagyra ezt is 67x.Segithet, ha felhős az eg egy kos natur kokusz zsír vagy tyúk zsír,ezt a mellre kell kenni a rituale előtt.
2020. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Na. Kezdodik
2020. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Túlságosan ne parázz rá. Van olyan ismerősöm, aki az érettségijén 80B volt, 3 év múlva pedig 90E. És nem volt műtve, és gyógyszert sem szedett. :)
2020. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Van akinek később indul meg, és simán nő még sokaknak 25 éves korig is.


Én is ilyen voltam, 15-16 évesen C-Ds mellem se volt, 20 évesen Es, aztán 24 körül megállt H kosárnál. Ez már egészségügyileg okozott problémát, így meg lett műttetve. Most D és DD közötti.

2020. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most úgy döntöttem, hogy hízni fogok, hátha segít egy kicsit. Számolni fogom a kalóriabevitelt a szénhidrátot a zsírt és a fehérjét. Van egy kitűzött célom, szeretném elérni. Köszönöm a normális válaszokat❤
2020. szept. 15. 22:45
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Vehre valaki-egy tini! - aki, azt írja hogy hizni akar, es nem fogyni! Bravo! Es raadasul, okosan, hajra
2020. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!