Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs vérzés...

Erős menstruációs vérzés normális?!

Figyelt kérdés
Második napja menstruálok és szinte ömlik belőlem a vér. 1 óra se telt el épp és már a teljes betét átázott. Most is cseréltem és eltelt kb fél óra azt érzem, hogy folyik a vér. Ilyen erős még nem volt. Ma is elvoltam pár órát vásárolgatni és mikor hazaértem meglepődtem, hogy a betétem teljesen véres volt. Sőt most a görcseim is baromi fájdalmasak, néha alig bírok a székemben ülni, és egyből ágyba kell feküdnöm annyira görcsöl. Jelenleg nem dolgozok, mert munkát keresek de ha már munkám lesz és ugye mensizek akkor mi a fenét tudok csinálni, mert ugye fél óránként csak nem mehetek wc-re 8 óra alatt.

2020. szept. 16. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem minden menstruáció egyforma, lehet, hogy most vastagabb a nyálkahártyád. Ez még egyáltalán nem biztos, hogy bajt jelent, de érdemes a következő rákszűrésnél legkésőbb megbeszélni a nőgyógyászoddal.
2020. szept. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A második nap nekem is brutális. Ilyenkor fájni is szokott. Egyszer megfigyeltem( gusztustalan lesz) ilyen vékony szálszerűen folyik. Hamar átáztatja a betétet. Ezért inkább tampont használok. Harmadik nap enyhül, negyediken alig van, ötödik nap végén elmúlik. Nőgyógyász szerint normális. Úgyhogy gondolom genetika. Egyébként 20 éves vagyok, nekem a hormonok is közre játszanak.
2020. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy bajod van,lehet csak egyszer-kétszer előforduló eset. Igyál sok vizet.
2020. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!