Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más lánynak is több a folyása...

Más lánynak is több a folyása ? Amire azt mondta az orvos hogy alkati és azt ajánlotta hogy megkell szokni a tisztasági használatát. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem te vagy az egyetlen. Van akinek egyáltalán nem sok, de mégis használ, mert így komfortosabban érzi magát. Milyen tapasztalatot szeretnél hallani? Annyit és olyan sűrűn kell hordani és cserélni, ahogy te jól érzed magad.
2020. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy értem aki ugyan így él hogy több van neki az átlagnál
2020. szept. 16. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán van akinél több van, én ovu alatt szoktam tisztaságizni, mert akkor nekem rengeteg szokott lenni, sőt, illatosat szoktam berakni, mert olyankor ráadásul szelesebb vagyok és kellemetlen szagok vannak .. :D ilyenek ezek a hormonok.

Szerintem amúgy nem kényelmetlen dolog, sőt én meg sem érzem, ha egy kis betét bent van.

2020. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én ilyen vagyok, mindegy, hogy menstruáció előtt után, vagy köztes időszakban vagyok, mindig előfordul. :( Jó lenne, ha nem lenne, mert megnehezíti a napokat.
2020. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az egyik barátnőmnek is több a folyása
2020. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!