Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog, hogy a nőgyógyászom megjegyzést tett a mellimplantátumomra?

Figyelt kérdés
Vizsgálat végén volt emlővizsgálat, ekkor mondta, hogy nem érti minek kellett szilikonokat berakatni (1 évvel ezelőtti vizsgálatkor még nem volt). Borzasztó megalázó volt, nem gonodolom, hogy ez lenne a dolga, hogy értékítéletet mondjon a melleimről. Magánrendelés, fiatal orvos, nem kevés pénzt szoktam otthagyni, így végképp nem ezt várnám. Ti hogy kezelitek az ilyesmit? Esetleg tapasztaltatok már ilyet?

2020. szept. 16. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Te esztétikai okokból csináltattad, ő orvosi szempontból nézi. Ez nem megalázás volt, hanem az orvosod szakmai véleménye.
2020. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem sincs joga megszólni. Mondjuk lehet, hogy csak figyelmeztetni akart.
2020. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Véleménye bárkinek lehet, szólásszabadság van. És ha valaki pl kacsa csőrt csináltat magának, akkor viselje el, ha kacsacsőrűnek becézik. Vagy ha prostituáltnak áll, mert sok pénzt akar, akkor ne sértődjön meg, ha leqrvázzák.
2020. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Annyiban jogos részéröl, hoyg egyrészt nagyon nem egészséges az implantát, másrészt meg akadályozza a vizsgálatban, aami szintén nem igazán okos dolog részedröl.

Ez nem pénz kérdése, attól, hogy fizetsz neki, még megmindhatja az igazat, söt ÉPPEN EZÉRT fizeted!

2020. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lefogytam, megereszkedtek, nem tetszett a látvány és a méretén is akartam növelni egy kicsit. A mostani állapottal tökéletesen elégedett vagyok. Kacsacsőrt és egyéb esztétikai beavatkozást soha nem csináltatnék, de eszembe sem jutna megszólni azokat, akiknek van.
2020. szept. 16. 13:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Örülnék olyanok válaszának is, akikne szintén implantátumok van.
2020. szept. 16. 13:30
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Értsd már meg, neki "ùtban van" az implantát, ha meg akarja vizsgálni a melledet!

Nem esztétikai szempontból kritizálta, hanem orvosilag, teljesen jogosan. Ebben semmi megalázó nincs, vagy azt is annak éreznéd, ha azt mondja, hüvelygombád van?

2020. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Még intim piercingre se szólhatna be, semmi köze hozzá, miért került implantátum a melledbe. Szoptatni is tud a sajátjával a rokonom, akinek az első gyerek után lettek "tejeszacskó"-mellei, majd a plasztika után pár évvel 2. gyermeke.



Ha nem képes emlővizsgálatot végezni a doki, mondja meg - de ne ítélkezzen, a magánvéleményére senki nem kíváncsi, nem ezért fizetsz. Tudtommal a mammográfiát sem befolyásolja a szilikon, úgyhogy csak egyetérteni tudok veled, kérdező.

Megérdemelte volna, hogy ezt visszajelezd neki,de én is lefagytam volna abban a helyzetben, hogy miként legyek határozott, de udvarias, ugyanakkor egyértelműen jelezzem a határaimat.

2020. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Ebben semmi megalázó nincs, és főleg nem értékítélet, nyilván nem az a dolga, hogy dícsérje a melledet, orvosi szempontból egy kockázati tényező, amit neked is tudnod kell. Nem mondott semmi olyat, amit ennyire mellre kellene szívnod.
2020. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meg szokta kérdezni, hogy csináljon-e emlővizsgálatot.

Tudja ugyanis, hogy olyankor megyek az éves ellenőrzésre is a melleim miatt és ott elvégeznek minden szükséges vizsgálatot.

Olyat mint te még nem tapasztaltam.

2020. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!