Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináltok a puncitokkal...

Mit csináltok a puncitokkal nőgyógyászhoz menés előtt? Borotváljátok vagy gyantázzátok?

Figyelt kérdés
Holnapra van időpontom vizsgálatra, sajnos a kozmetikusom ezen a héten nem dolgozik, amit csak ma tudtam meg, így nem tudok elmenni hozzá. Kb. fél centis a szőröm, ugye jobban teszem, ha leborotválom?

2020. szept. 16. 13:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
A nőgyógyászok többsége inkább egészségügyi szempontból kockázatosnak ítéli a teljes szőrtelenítést, még ha nem is szól érte. Neki teljesen mindegy a szőrzeted állapota, a vizsgálatban nem akadályozza a teljes szőr sem, hidd el, neki tényleg mindegy, ha leszeded magad miatt tedd.
2020. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Sosem megyek csupaszon. Nagyon picire vágom, vagy hagyom kinőni pár mm-esre.

Én csupaszon nem érzem jól magam a doki előtt.

Közvetlenül vizsgálat előtt pedig megfürdök.

2020. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Sikerült találnom egy másik kozmetikust, akihez mehetek este 7-re, így probléma megoldva. A fürdés, nedves törlőkendő alapvető szerintem.
2020. szept. 16. 14:52
 24/27 anonim ***** válasza:
Az orvost nem érdekli milyen a puncid. Én borotválni szoktam mert amúgy is heti szinten megcsinalom
2020. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Mit csináltok a puncitokkal nőgyógyászhoz menés előtt?"

Természetesen alaposan megmosom.

"Borotváljátok vagy gyantázzátok?"

Borotválni szoktam, de ha éppen úgy jön ki a lépés, hogy 5-6 napos "borosta" van rajta, külön azért nem gyalulom le, mert megyek puncivizitre.

2020. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha a párom miatt borotválkoztam, akkor már nem ragasztgatom vissza. De ha fél éve nem volt borotválva, most csak emiatt nem fogom.

De ha ennyire frusztrál, borotváld le.

2020. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz van, mint a 22-es válaszolónál.
2020. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!