Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a rózsaszín dolog?

Mi lehet ez a rózsaszín dolog?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátommal gumi nélkül most először egyik este. Nem szedek fogamzásgátlót, és babát sem szeretnénk. Elkapott minket a hév és nem volt nálunk gumi...

Nem bennem ment el.

Másnap reggel enyhe rózsaszín folyásom volt (a tisztasági betéten egy nagyon kocsi folt). Azóta eltelt 2 nap és még mindig megvan ez a napi nagyon pici rózsaszín folyás.

Ez mitől lehet? Ugye nem lehet a terhesség tünete? Úgy olvastam,hogy a beágyazódás tünete is lehet,viszont nekem az aktus után pár órával kezdősött ez a rózsaszín (kb 8 órával utána)

Mindketten egyetemisták vagyunk,nagyon nem szeretnénk babát.

Veszek tesztet pár nap múlva,de addig is jól jönne valami válasz :(



2020. szept. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva mi a szart akarsz a teszttel? Majd a menzesz idejében mutat valamit, nem pár nappal aktus után.
2020. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vérzés lehet durva szextől, de akár ovulációtól is, ilyenkor pont nem szerencsés rizikózni óvszer nélkül. A beágyazódásnak nincs tünete, egyébként is csak napok múlva történik. Tesztelni 2 hét múlva érdemes, most esetleg esemény utáni tabletta aktuális, az Ellaone 120 órán belül bevehető, de minden órával csökken a hatékonysága.

Hol tartasz a ciklusodban?

2020. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeptember 1-jén jött meg a menstruációm utoljára,viszont PCOS beteg vagyok és szokszor kimarad egy hónap.
2020. szept. 16. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor simán lehet, hogy ovuláció miatt vérzel. Nem kellene gumi nélkül dugni. Ha nincs gumi, le lehet menni a boltba venni. Vagy ha nem megy, akkor ott a kezed meg a szád, máshogy is meg lehet oldani.
2020. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi a tippet,nahát,nem is gondoltam volna ezekre...írtam,hogy most először csináltuk a 3 év alatt gumi nélkül...

Az a fura,hogy még soha nem volt ilyen rózsaszín pecsételés.

Máskor ovulációnal nagyon ritkán barnázás szokott lenni,de az erősebb mint ez most és ugye nem rózsaszín.

2020. szept. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!