Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hetente jön meg a menstruáci...

2 hetente jön meg a menstruációm mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam miatta orvosnál, mert akkor még rendszertelenül jött meg. Volt, hogy fél évig semmi vagy, hogy havonta kétszer is és amióta voltam a dokinál azóta egyfolytában 2 hetente jön meg és ez már lassan 3 hónapja így megy ez mitől lehet?

2020. szept. 16. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta menstrálsz? Hormonokat kéne nézni.
2020. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vantel ***** válasza:
100%
Túlsúly
2020. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Stressz miatt is lehet. Történt valamilyen jelentős változás mostanában az életedben?


Pár éve, mikor egy teljesen új városba költöztem egy munka miatt, akkor anyira stresszeltem a teljesen idegen környezet miatt, hogy két hetente jött meg.

2020. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mióta menstruálsz, de endokrinológiai kivizsgálás kellene, ha minden irányban állandó problémád van.
2020. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kicsit tobb mint 2 eve menstrualok

164cm es 55kg vagyok kb vagy lehet kicsit kevesebb

Hat igazabol nem stresszelek ugy igazan semmin most mentunk vissza suliba de meglepo modon ott sem stresszelek meg dogak elott sem

2020. szept. 17. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Endokrinológia. Hormonokat kéne nézni. Mással nincs baj? Férfias szőrösödés, hasi hízás?
2020. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a hasamra mostanában egyre jobban hízok és nem bírom leadni róla a felesleget, férfias szőrösödést meg nem észleltem
2020. szept. 23. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

2 éve jött meg először?


Hány éves vagy?


Ez így teljesen más kérdés. 14, 15 évesen még nagyon kiszámíthatalan, nincsen beállva a ciklus rendesen, szóval abszolút elfogadható, hogy néha kimarad, néha meg többször jön meg.

2020. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akoe megnyugodtam, orvosom is monsta egyébkent, hogy még helyre kell álnnia. De köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 28. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!