Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választottatok nőgyógyászt? Ajánlanátok valakit, aki maradéktalanul megfelel a lenti szempontjaimnak?

Figyelt kérdés
Én mindenképp férfit szeretnèk, nő nekem ott ne nyúlkáljon. Lehetőleg 35 alattit, idősebb orvos előtt még jobban zavarban lennék. Elég különleges, eltér a szokványostól a lenti kinézetem, így jó lenne, ha nem tette megjegyzést (előfordult már velem!). Fogadja el, hogy nem akarok sosem hormontartalmú készítményeket szedni és ne ajánlgassa. Ne legyen lekezelő, ne szóljon meg, hogy miért voltam utoljára 3 éve nőgyógyásznál. Budapesti, felszerelt magánrendelőben legyen.

2020. szept. 17. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Ujházy András
2020. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném: foglaljorvoson lehessen hozzá időpontot foglalni és bankártyás fizetés legyen lehetséges.
2020. szept. 17. 11:02
 3/5 A kérdező kommentje:
+k
2020. szept. 17. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Tóth Richárd, minden szempontból megfelel annak, amit leírtál.
2020. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr. Kapás István
2020. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!