Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt hasonlót?...

Valaki tapasztalt hasonlót? (mellben enyhén fájdalmas csomó)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, alapvetően nem szoktak fájni a melleim menstruáció előtt, jóformán nem is emlékszem, hogy valaha fájtak volna. Más előjelek mindig vannak (megnövekedett étvágy, levert hangulat, enyhe bélmozgás fokozódás, olykor pattanások), de ezt még nem tapasztaltam, ezért gondoltam arra, hogy más állhat a háttérben.

A melleimben, a bimbóudvar mögötti részben érzek megkeményedést egy pár napja, és ha hozzáérek, érzékeny, enyhén fájdalmas, a bal mellemben ez az érzés inkább ott van, mint a jobban, illetve a bal hónaljamban van is egy csomó. Csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett, szóval ez az ok kizárva.

tisztában vagyok, hogy el kell mennem nőgyógyászhoz, de azért szeretném feltenni ezt a kérdést, hátha volt valakinek hasonló, és aztán kiderült, hogy esetleg ciszta vagy aztán később elmúlt.

köszönöm, hogyha válaszoltok!


2020. szept. 17. 23:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Valamint hozzátenném, hogy alapvetően egészségesen élek, nem dohányzom, nem iszok sokat, rendszeresen végzek intenzív testmozgást, és az étrendem is úgy gondolom, hogy nagyjából komplex.


Lehet azért is esetleg, mert nem volt lehetőségem eleget aludni az elmúlt időben?

2020. szept. 17. 23:21
 2/3 anonim válasza:
52%
Kérdezd meg az orvosodat.
2020. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 howrselove válasza:
100%

Hát a csomókból ítélve sajnos fenn állhat a mellrák lehetősége is, de abból amit írtál én lipómára(zsírcsomó) vagy cisztára tippelnék.

Azonban mivel nem vagyok orvos ezért MINDENKÉPP érdemes lenne minél előbb elmenned orvoshoz, nehogy baj legyen.

Esetleg még ezt azt oldat is megnézheted, hátha segít valamiben, vagy csak hogy megnyugtasson egy kicsit

[link]

2020. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!